14 aprilie 2024

Descarcari14
Numar documente1
Marime document79.34 KB

COMUNA GURA RÂULUI în calitate de titular anunță publicul interesat asupra disponibilizării proiectului de plan și a finalizării raportului de mediu. Ședința de dezbatere publică pentru proiectul de plan și raportul de mediu pentru ”PUZ și RLU aferent pentru zona cu funcțiuni mixte- locuire și turism-agrement, comuna Gura Râului, Mărăjdie”, va avea loc la sediul Primăriei Comunei Gura Râului, în Sala de ședințe, etajul 1, Gura Râului, str. Principală nr. 566, în data de 02.04.2024, ora 14,00, cu participarea autorităților interesate de plan.

Proiectul de plan și Raportul de mediu pot fi consultate pe pagina de internet a A.P.M. Sibiu cât și la sediul A.P.M. Sibiu, str. Hipodromului nr. 2A, în zilele de luni-joi, între orele 8,00-16,30 și vineri 8,00-14,00. Comentariile și sugestiile publicului interesat se primesc în scris la sediul A.P.M. Sibiu sau prin e-mail office@apmsb.anpm.ro, până la data de 02.04.2024.

Descarca
FileAction